Ponúkame Vám komplexné riešenie webstránky a internetového obchodu spolu s optimalizáciou pre vyhľadávače vrátane realizácie produktových fotografií a videí pre eshop. Zabezpečíme pre Vás prepojenie eshopov s Vašimi ekonomickými systémami, vďaka ktorému zabudnete na starosti súvisiace s prevádzkou eshopov a získate nástroj pre automatické aktualizácie a hlavne okamžitý prehľad o pohyboch tovarov a objednávkach.

Rok 2015 bol veľmi progresívny. Investovali sme do špeciánych technológií pre foto a video produkciu, ktoré nám poskytujú širšie možnosti ako napríklad realizáciu 360° a 3D produktovej a časozbernej fotografie a produkciu videa. Tieto technoloógie nám umožňujú aj realizáciu populárneho časozberu. V súvislosti s videoprodukciou ponúkame našim zákazníkov aj tvorbu zvukovej stopy.

Od roku 2015 sme sa rovnako začali venovať aj 3D tlači, ktorá začína byť na trhu čoraz žiadanejšia a ktorá nám zároveň umožnila výrobu vlastných technologických zariadení pre špeciálnu fotografiu a video. Tlačíme rôznymi termoplastickými materiálmi prostredníctvom technológie FDM.